2011 m. gruodžio 31 d., šeštadienis

2011 - ųjų metų TOP mėgstamiausių

Sveiki mielieji :]
Kadangi šie metai jau skaičiuoja paskutines valandas ir minutes, nutariau aprašyti man labiausiai patikusius dalykus, kuriuos atradau 2011. Tad be ilgų įžangų pradedu:


 - M - A - D - A -
Ypatingai, šiemet sužavėjusios 2011 Vasaros/ Pavasario kolekcijos: Etro, Dolce & Gabbana ir Lanvin; bei   2011 Rudens/ Žiemos kolekcijos: Burberry Prorsum ir Fendi.
Etro S/S 2011
Dolce & Gabbana S/S2011
Lanvin S/S 2011
Burbery F/W 2011
Fendi F/W 2011
Taip pat dar kas su mada susyje tai yra mano studijos, kurios kartais iš manes atima visas jėgas ir bet kokį norą kurti. Tad kaip bebūtų esu labai laiminga, kad "misija neįmanoma"- per tris mėnesius sukurti, nupeltakiuoti ir pasiūti paltą, sėkmingai pavyko ir galima vėl laimingai gyventi, laukiant naujų užduočių. Tad jeigu jums dar įdomu, štai kelios nuotraukos iš peržiūros sesijos metu :] - A -K- S - E - S - U - A - R - A - I -
 Šių metų mano svajonių aksesuaras  buvo "Mulberry" paštininko stiliaus rankinė. Na gal kadanors ir turėsiu galimybių ją įsigyti, o iki tol man belieka tik svajingai atsikvėpti pamačius ją žurnale.


Per šiuos metus labai pamėgau didelius masyvius papuošalus, kuriuos jei tik turėčiau daugiau laisvo laiko nedelsdama pasigaminčiau :) Tad supažindinu jus su man labiausiai patikusiais "skanėstais".


Mano mieliausiai kurtas metų rankdarbis tapo indėniško stiliaus auskarai suverti iš karoliukų. Ir be jokios abejonės mano sukurtas žiedelis "puodelis kavos", kuris iškart rado savo namus :]

- K- I - N - A - S- ir - M- U - Z - I - K- A -
Šių metų labiausiai sužavėje filmai be jokios abejonės tai "Black Swan", "One day", ir "Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides" Tai tiesiog puikūs filmai, kurie bent porai valandų įtraukia į paslaptingą filmų pasaulį, ir leidžia pamiršti aplinkinį pasaulį.
 Mano mėgstamiausia šių metų daina tai: Foster The People - Pumped Up Kicks, nors pagal iTunes player'į  dažniausiai grojama mano daina buvo Florence And The Machine - I'm Not Calling You A Liar, bet su tuo negaliu pasigynčyti, nes šios atlikėjos muzikamane tikrai sudomino :]
R - A - D - I - N - I - A - I 
Radiniai, tai labiausiai patikę šių metų internetiniai adresai, parduotuvės, blogai. Tiesa, pats dižiausias  metų radinys tai per šiuos metus įsigytos knygos apie madą, kurios nenustoja manes džiuginti vos tik atsivertus. O dar labai džiaugiuosi apie knygyno "Humanitas" teikiamas nuolaidas šioms knygoms :]
  
Šių metų mano mėgstamiausia pasižvalgymo internetinė parduotuvė - free peoplekurioje yra tiesiog  nuostabių ir gražių rūbų bei aksesuarų.
Mano mėgstamiausias šių metų blogas tapo http://honestlywtf.com/, kuriame pilna labai įdomių straipsnių, nuotraukų apie keliones bei madą ir žinoma labai daug smagių "DIY"projektų. 

 Tad laimingų ir įdomių jums naujųjų metų, susitiksim kitamet ;)
-Greta. 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą