2014 m. balandžio 30 d., trečiadienis

Paprasta, bet ir nepaprasta

Sveiki,
Su gražuoliu žaliu pavasariu jus visus! Žinau, jau kurį laiką buvau dingusi iš NiekoSudėtingo, bet viskas dėl  vieno man didelio tikslo. Visą šį laiką kūriau tai kas man iki šiol buvo tik maža tyli svajonė, paslėpta labai giliai...
Kai pradėjau gaminti savo papuošalus, nemaniau kad tai gali būti kažkas daugiau nei hobis. Taip galvoju ir iki šiol. Lygiai taip pat niekad nelaikiau savo "lipdinių" nepaprastais, "dizaineriškais" ar stebuklingais. Ne. Man jie visada buvo ir bus tie paprasti mano kurti skanėstai, kuriuose dar vis randu ką patobulint. Bet vis dažnai pagalvodavau, gal jau metas pajudėti šiek tiek į priekį ir rimčiau užsiimti šiuo hobiu.

Tiesą pasakius jau senai turėjau ambicijų susikurti puslapį, tik tos amžinos mintys kaip "kam to reikia" , ar "vis tiek nieko nepavyks", mane pristabdydavo. Bet būnant tokiu žmogumi kaip aš, kuris visada bando įžvelgti ir gerąją pusę, spjoviau į tas mintis. Velniop! Juk bent pabandysiu.
Žinoma, aš nebūčiau aš jeigu nesumąstyčiau jog "galiu" ir pati viską pasidaryti. Ir iš tiesų net pati nustebau kaip galima viską pasidaryti, neinvestuojant didelių sumų. Svetainę sukūriau su daugeliui žinomu Wordpress, o pati didžiausia investicija tai nepaprastai didelė kantrybė ir laikas.
Ir iš tikro tai nieko sudėtingo... :)
dzydzydesign.lt

1 komentaras:

  1. Pati viską padarei? Super :)) Labai džiugina tokie rezultatai, kai bandai krapštytis, o po to žiūri ir viskas gavosi! :))

    Labai gerai padirbėjai! Ir kartais, kai dvejosi, pagalvok - kada jei ne dabar :)

    AtsakytiPanaikinti